CPF0805B47KE1
Numer produktu DigiKey
A103211TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A103211CT-ND - Taśma cięta (CT)
A103211DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPF0805B47KE1
Opis
RES SMD 47K OHM 0.1% 1/10W 0805
Szczegółowy opis
47 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CPF0805B47KE1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)