CPF0603B60K4E1
Numer produktu DigiKey
1712-CPF0603B60K4E1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CPF0603B60K4E1CT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CPF0603B60K4E1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPF0603B60K4E1
Opis
RES SMD 60.4KOHM 0.1% 1/16W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60.4 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CPF0603B60K4E1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)