CPF0603B13KE1
Numer produktu DigiKey
A103041TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A103041CT-ND - Taśma cięta (CT)
A103041DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPF0603B13KE1
Opis
RES SMD 13K OHM 0.1% 1/16W 0603
Szczegółowy opis
13 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CPF0603B13KE1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)