CPF0402B64R9E1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 25 794
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
64.9 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa