CPF0402B62KE1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CPF0402B62KE1 |
Opis | RES SMD 62K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 62 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CPF0402B62KE1 Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,014" (0,35mm) |