CPF0402B22K1E1
Numer produktu DigiKey
A102718TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A102718CT-ND - Taśma cięta (CT)
A102718DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPF0402B22K1E1
Opis
RES SMD 22.1KOHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
22.1 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CPF0402B22K1E1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)