CPF0402B154RE1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 3 508
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Susumu
Vishay Dale
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
154 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa