CPF0201D69R8E1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
69.8 Ohms ±0,5% 0,03W, 1/32W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPF0201D69R8E1
Numer produktu DigiKey
CPF0201D69R8E1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CPF0201D69R8E1
Opis
RES SMD 69.8 OHM 0.5% 1/32W 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPF0201D69R8E1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,023" x 0,011" (0,58mm x 0,29mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)