CPF-A-0805B180RE1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
180 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPF-A-0805B180RE1
Numer produktu DigiKey
CPF-A-0805B180RE1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CPF-A-0805B180RE1
Opis
RES SMD 180 OHM 0.1% 1/10W 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPF-A-0805B180RE1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)