CPF-A-0603B10KE
Numer produktu DigiKey
1712-CPF-A-0603B10KETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CPF-A-0603B10KECT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CPF-A-0603B10KEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPF-A-0603B10KE
Opis
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0603
Szczegółowy opis
10 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
CPF-A-0603B10KE Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)