CJP1000J47RJ
Numer produktu DigiKey
1712-CJP1000J47RJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
CJP1000J47RJ
Opis
CJP 1000W 47R 5% LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 1000W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-25°C - 250°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Skrzynka
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
15,748" x 2,362" (400,00mm x 60,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
47 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,220" (31,00mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia przewodów
Moc (W)
1000W