CJB315J4R7J
Numer produktu DigiKey
1712-CJB315J4R7J-ND
Producent
Numer produktu producenta
CJB315J4R7J
Opis
PWR RESISTOR 315W 5% 4R7
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 Ohms ±5% 315W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CJB315J4R7J Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Skrzynka
Charakterystyka mocowania
Wsporniki
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
6,890" x 2,362" (175,00mm x 60,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
4.7 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,587" (116,50mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia przewodów
Moc (W)
315W