CFR16J2K2
Numer produktu DigiKey
A105880CT-ND - Taśma cięta (CT)
A105880TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
CFR16J2K2
Opis
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFR16J2K2 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,073" x 0,138" (1,85mm x 3,50mm) (śr. x dł.)