CFR16J150R
Numer produktu DigiKey
1712-CFR16J150RCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CFR16J150RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
CFR16J150R
Opis
RES 150 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFR16J150R Modele
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,073" x 0,138" (1,85mm x 3,50mm) (śr. x dł.)