CFR16J120R
Numer produktu DigiKey
A105981CT-ND - Taśma cięta (CT)
A105981TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
CFR16J120R
Opis
RES 120 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka węglowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CFR16J120R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/-450ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,073" x 0,138" (1,85mm x 3,50mm) (śr. x dł.)