BMC2AY1000AN
Numer produktu DigiKey
1712-BMC2AY1000ANTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-BMC2AY1000ANCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-BMC2AY1000ANDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BMC2AY1000AN
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 300mA 450mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Producent
TE Connectivity Passive Product
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
450mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz