BMC1JY0220AN
Numer produktu DigiKey
1712-BMC1JY0220ANTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-BMC1JY0220ANCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BMC1JY0220AN
Opis
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 400mA 200mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
400mA
Producent
TE Connectivity Passive Product
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
200mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
220 Ohms @ 100 MHz