BMC1HY0220AN
Numer produktu DigiKey
1712-BMC1HY0220ANTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-BMC1HY0220ANCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BMC1HY0220AN
Opis
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 200mA 750mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
200mA
Producent
TE Connectivity Passive Product
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
750mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,013" (0,33mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
220 Ohms @ 100 MHz