BMC1EY0150AN
Numer produktu DigiKey
1712-BMC1EY0150ANTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-BMC1EY0150ANCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BMC1EY0150AN
Opis
FERRITE BEAD 150 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 200mA 600mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
200mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
600mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
150 Ohms @ 100 MHz