36502C56NJTDG
Numer produktu DigiKey
A129524TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A129524CT-ND - Taśma cięta (CT)
A129524DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
36502C56NJTDG
Opis
FIXED IND 56NH 1A 180 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 1 A Maks. 180mOhm 1008 (2520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
36502C56NJTDG Modele
Kategoria
Q przy częst.
65 przy 350MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,3GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
50 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1008 (2520 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,115" x 0,110" (2,92mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 180mOhm