36502A15NJTDG
Numer produktu DigiKey
A103775TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A103775CT-ND - Taśma cięta (CT)
A103775DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
36502A15NJTDG
Opis
FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 600 mA Maks. 170mOhm 0805 (2015 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
36502A15NJTDG Modele
Kategoria
Q przy częst.
50 przy 500MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,4GHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2015 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,068" (2,29mm x 1,73mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,060" (1,52mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 170mOhm