36501E51NJTDG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity
W magazynie: 0
Arkusz danych
51 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 100 mA Maks. 820mOhm 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
36501E51NJTDG
Numer produktu DigiKey
36501E51NJTDG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
36501E51NJTDG
Opis
FIXED IND 51NH 100MA 820 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
36501E51NJTDG Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 820mOhm
Prod.
Q przy częst.
25 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,75GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,050" x 0,030" (1,27mm x 0,76mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,61mm)