36274532262R2M
Numer produktu DigiKey
1712-36274532262R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-36274532262R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-36274532262R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
36274532262R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 500MA 300 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 500 mA Maks. 300mOhm 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
36274532262R2M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 300mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)