3627322520C2R2M
Numer produktu DigiKey
1712-3627322520C2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-3627322520C2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-3627322520C2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3627322520C2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 790MA 126 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 790 mA Maks. 126mOhm 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3627322520C2R2M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 126mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,091" (2,30mm)