3521510RFT
Numer produktu DigiKey
A116025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A116025CT-ND - Taśma cięta (CT)
A116025DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3521510RFT
Opis
RES SMD 510 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
510 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
3521510RFT Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)