352143KFT
Numer produktu DigiKey
A116071TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A116071CT-ND - Taśma cięta (CT)
A116071DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
352143KFT
Opis
RES SMD 43K OHM 1% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
43 kOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
352143KFT Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)