352130RFT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 352130RFT |
Opis | RES SMD 30 OHM 1% 2W 2512 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 30 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 352130RFT Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |