35211K6FT
Numer produktu DigiKey
A116037TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A116037CT-ND - Taśma cięta (CT)
A116037DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
35211K6FT
Opis
RES SMD 1.6K OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
1.6 kOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
35211K6FT Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)