35211K6FT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 35211K6FT |
Opis | RES SMD 1.6K OHM 1% 2W 2512 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.6 kOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 35211K6FT Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 2512 (6332 metryczne) |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |