352051KJT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 771
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
51 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
352051KJT
Numer produktu DigiKey
352051KJT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
352051KJT
Opis
RES SMD 51K OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
352051KJT Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)