3504G3A5K9FTDF
Numer produktu DigiKey
1712-3504G3A5K9FTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-3504G3A5K9FTDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-3504G3A5K9FTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3504G3A5K9FTDF
Opis
RES 5.9K OHM 1% 6W 2512
Szczegółowy opis
5.9 kOhms ±1% 6W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
3504G3A5K9FTDF Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)