3503G2B475RFTD
Numer produktu DigiKey
1712-3503G2B475RFTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-3503G2B475RFTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-3503G2B475RFTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3503G2B475RFTD
Opis
RES 475 OHM 1% 2W 1206
Szczegółowy opis
475 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
3503G2B475RFTD Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)