3503G2B17K4FTDF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 4 948
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
17.4 kOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3503G2B17K4FTDF
Numer produktu DigiKey
1712-3503G2B17K4FTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3503G2B17K4FTDF
Opis
RES 17.4K OHM 1% 2W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3503G2B17K4FTDF Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)