3503G2B178RFTD | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 3503G2B178RFTD |
Opis | RES 178 OHM 1% 2W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 178 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 3503G2B178RFTD Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,023" (0,58mm) |