3503G2B140RFTD
Numer produktu DigiKey
1712-3503G2B140RFTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-3503G2B140RFTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-3503G2B140RFTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3503G2B140RFTD
Opis
RES 140 OHM 1% 2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
140 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3503G2B140RFTD Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)