3430B2F75KTD
Numer produktu DigiKey
1712-3430B2F75KTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
3430B2F75KTD
Opis
3430 B2 1% 75K 100PPM 5K RL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 kOhms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,118" (1,55mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)