HPP845E131R5
Numer produktu DigiKey
223-1595-2-ND - Taśma i szpula (TR)
223-1595-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
HPP845E131R5
Opis
SENSOR HUMID/TEMP 3V I2C 3% SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Modele EDA/CAD
HPP845E131R5 Modele
Kategoria
Dokładność
±3% wilgotności względnej
Producent
TE Connectivity Measurement Specialties
Czas odpowiedzi
5 s
Seria
Napięcie - zasilania
1,5V - 3,6V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ czujnika
Wilgotność, temperatura
Obudowa / skrzynia
6-VDFN podkładka odsłonięta
Zakres wilgotności
0 - 100% wilgotności względnej