RXM-315-LR_View2
RXM-315-LR
Numer produktu DigiKey
RXM-315-LR-ND
Producent
Numer produktu producenta
RXM-315-LR
Opis
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LR Odbiorniki RF ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps Metalizowane półotwory
Kategoria
Prąd - odbioru
5,2mA
Producent
TE Connectivity Linx
Interfejs danych
Szeregowy
Seria
Złącze antenowe
Metalizowane półotwory
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Długi zasięg
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,1V - 3,6V
Częstotliwość
315MHz
Temperatura robocza
-40°C - 70°C