ANT-W63-FPC-UFL-100
Numer produktu DigiKey
343-ANT-W63-FPC-UFL-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-W63-FPC-UFL-100
Opis
RF ANT WIFI 6GHZ FLEX ADHES UFL
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz, 5GHz, 6GHz 802.11ax, 802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E Płaska łata Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz, 5,15GHz - 5,85GHz, 5,925GHz - 7,125GHz 6,1dBi, 6,1dBi, 6,9dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ANT-W63-FPC-UFL-100 Modele
Producent
TE Connectivity Linx
Straty odbiciowe
-20,8dB, -5,4dB, -7dB
Seria
Wzmocnienie
6,1dBi, 6,1dBi, 6,9dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
2 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
WiFi
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz, 5GHz, 6GHz
Wysokość (maks.)
0,010" (0,20mm)
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz, 5,15GHz - 5,85GHz, 5,925GHz - 7,125GHz