ANT-GNCP-C25L15100
Numer produktu DigiKey
343-ANT-GNCP-C25L15100-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-GNCP-C25L15100
Opis
RF ANT GNSS GPS L1L5 25X25 LNA
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss Łatka ceramiczna Anteny RF 1,164GHz - 1,189GHz, 1,559GHz - 1,606GHz 26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi U.FL Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ANT-GNCP-C25L15100 Modele
Kategoria
Liczba pasków
4
Producent
TE Connectivity Linx
VSWR
Seria
Straty odbiciowe
-11,2dB, -18,1dB, -18,1dB, -20,7dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
Nawigacja
Zakończenie
U.FL
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Wysokość (maks.)
0,472" (12,00mm)
Zakres częstotliwości
1,164GHz - 1,189GHz, 1,559GHz - 1,606GHz