ANT-916-WRT-UFL-150
Numer produktu DigiKey
343-ANT-916-WRT-UFL-150-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-916-WRT-UFL-150
Opis
RF ANT 915MHZ DOME UFL -150
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz ISM, LoRa, sieci czujnika, SigFox Kopuła Anteny RF 902MHz - 930MHz 4,4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montaż panelowy
Modele EDA/CAD
ANT-916-WRT-UFL-150 Modele
Kategoria
Typ anteny
Kopuła
Producent
TE Connectivity Linx
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
1,5
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
4,4dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 150mm
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Wysokość (maks.)
0,394" (10,00mm)
Zakres częstotliwości
902MHz - 930MHz