ANT-916-CW-RAH-SMA
Numer produktu DigiKey
343-ANT-916-CW-RAH-SMA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-916-CW-RAH-SMA
Opis
RF ANT 916MHZ WHIP RA SMA LPWA
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
916MHz Bat, kąt prosty Anteny RF 850MHz - 970MHz 2,2dBi SMA Mocowanie złącza
Modele EDA/CAD
ANT-916-CW-RAH-SMA Modele
VSWR
1,9
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
2,2dBi
Zakończenie
SMA
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
916MHz
Wysokość (maks.)
1,829" (46,46mm)
Zakres częstotliwości
850MHz - 970MHz