ANT-915-IPW1-RPS
Numer produktu DigiKey
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-915-IPW1-RPS
Opis
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Bat, przechylony/obrócony Anteny RF 902MHz - 930MHz 2,7dBi RP-SMA Mocowanie złącza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ANT-915-IPW1-RPS Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
TE Connectivity Linx
VSWR
1,8
Seria
Straty odbiciowe
-10,9dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
2,7dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
2 W
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
RP-SMA
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Stopień ochrony
IP67
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Zakres częstotliwości
902MHz - 930MHz
Wysokość (maks.)
7,992" (203,00mm)