ANT-490-CW-QW-SMA
Numer produktu DigiKey
343-ANT-490-CW-QW-SMA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-490-CW-QW-SMA
Opis
RF ANT 490MHZ WHIP STR SMA PLUG
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
480MHz, 500MHz GSM, ISM, LoRaWAN, LTE, SIGFOX Bat, prosty Anteny RF 470MHz - 510MHz 1,3dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ANT-490-CW-QW-SMA Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
TE Connectivity Linx
VSWR
1,5
Seria
Wzmocnienie
1,3dBi
Opakowanie
Torba
Moc - maks.
10 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Współpraca z pierścieniem okrągłym
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
SMA męskie
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
480MHz, 500MHz
Wysokość (maks.)
6,209" (157,70mm)
Zakres częstotliwości
470MHz - 510MHz