ANT-2.4-LCW-RPS
Numer produktu DigiKey
ANT-2.4-LCW-RPS-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-2.4-LCW-RPS
Opis
2.4GHZ DIPOLE ANTENNA RP-SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,45GHz ISM, U-NII, WiFi, WLAN Bat, przechylony Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 2,8dBi RP-SMA męskie Mocowanie złącza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ANT-2.4-LCW-RPS Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
2,8dBi
Zakończenie
RP-SMA męskie
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, pasmo ogólne ISM, WiFi
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Wysokość (maks.)
3,272" (83,10mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,45GHz
Zastosowania
ISM, U-NII, WiFi, WLAN
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz