ECK200AAAPA
Numer produktu DigiKey
1734-ECK200AAAPA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECK200AAAPA
Opis
ECK200AAAPA
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 200 A 9 - 36V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)
Producent
TE Connectivity Deutsch Connectors
Funkcje
Styki pomocnicze, ekonomizer, uszczelnione hermetycznie
Seria
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie wymuszenia zwolnienia
3V=
Napięcie cewki
9 - 36V=
Czas pracy
30 ms
Forma styku
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Czas zwalniania
10 ms
Prąd znamionowy styku
200 A
Prąd cewki
130 mA