SRK-PC-080-25-601
Numer produktu DigiKey
1734-1962-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRK-PC-080-25-601
Opis
PIN CONTACT 8MM 4AWG WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
WTYK Styk 4 AWG Rozmiar 8 Zagniatanie Srebro
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRK-PC-080-25-601 Modele
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
4 AWG
Producent
TE Connectivity Deutsch Connectors
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
25mm²