DT15-12PB
DT15-12PB
Taking Commercial Drone Reliability to New Heights
DT15-12PB
Numer produktu DigiKey
1734-1028-ND
Producent
Numer produktu producenta
DT15-12PB
Opis
CONN HEADER VERT 12POS 4.44MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż panelowy, otwór przelotowy 12 pozycja 0,175" (4,44mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DT15-12PB Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Seria
Wysokość izolacji
1,185" (30,10mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Nikiel
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA46), nylon 4/6, szklane wypełnienie
Liczba pozycji
Funkcje
IP67, kołnierz montażowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Napięcie znamionowe
250V=