DRC26-50S04
DRC26-50S04
Numer produktu DigiKey
1734-DRC26-50S04-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC26-50S04
Opis
CONN FML HSG 50POS 4.42MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Złącza prostokątne - obudowy Obudowa do wkładki żeńskiej Czarne 0,174" (4,42mm)
Modele EDA/CAD
DRC26-50S04 Modele
Kategoria
Liczba rzędów
5
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Funkcje
IP68
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,174" (4,42mm)