TMS-SCE-3/16-2.0-9
Numer produktu DigiKey
5831-TMS-SCE-3/16-2.0-9-ND
Producent
Numer produktu producenta
TMS-SCE-3/16-2.0-9
Opis
HEAT SHRINK MARKER SLEEVE, SINGL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Termokurczliwość Etykiety 0,19" x 1,97" (4,8mm x 50,0mm) (szer. x dł.);śr. zewn. kabla 0,07" - 0,16" (1,8mm - 4,1mm)
Kategoria
Rozmiar etykiety
0,19" x 1,97" (4,8mm x 50,0mm) (szer. x dł.);śr. zewn. kabla 0,07" - 0,16" (1,8mm - 4,1mm)
Producent
TE Connectivity AMP Connectors
Kolor
Białe
Seria
Materiał
Poliolefiny (PO), ognioodporne, sterylizowane radiacyjnie
Opakowanie
Taca
Trwałość magazynowa
144 mies.
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 135°C